Європейский драйв захопить Донецьк – День Європи 2013

22.05.2013 | Кількість переглядів: 823

У запалі дебатів щодо майбутнього Європи і місця в ній України, в азарті Євроквесту центральним бульваром Пушкіна – донеччани від наймолодших до найстарших зможуть відчути себе європейськими громадянами.

З нагоди Дня Європи в Україні, в Донецьку проводяться ряд громадських заходів, присвячених Європейському року громадян. Зокрема, в четвер 23 травня на центральному бульварі ім. Пушкіна будуть організовані публічні “Євродебати” серед донецької молоді, а також інтелектуально-розважальна гра “Євроквест”.

Євродебати включатимуть серію дебатних раундів між шкільною та студентською молоддю, представниками молодіжних організацій на теми, пов’язані з актуальними питаннями в житті Європи, відносин між Україною і ЄС. Дебатери пройдуть відбір – і в “Амфітеатрі” доведуть, хто з них кращий в ораторському мистецтві, вмінні переконати, й більше орієнтується в європейських справах.

Свій внесок у створення для донеччан відчуття європейського свята зроблять понад 30 волонтерів Європейської волонтерської служби, що приїхали з усієї Європи працювати добровольцями. Вони розробили безліч творчих завдань, і будуть захищати прапори різних країн під час Євроквесту.

Нагородження переможців усіх змагань до Дня Європи відбудеться 24 травня в Донецькому національному університеті, за участі пана Яна Томбінські, Посла, Голови Представництва Європейського Союзу в Україні – в рамках заходів, присвячених відкриттю Інформаційного Центру ЄС в Донецьку.