Владометр створює нову рубрику для регіональних видань

07.11.2012 | Кількість переглядів: 846

Інтернет-проект «Владометр» запрошує до співпраці друковані ЗМІ Донеччини і пропонує редакторам регіональних видань розмістити на сторінках своїх медіа тематичну рубрику «Детектор відповідальності». Автори «Владометру» надаватимуть аналіз виконання обіцянок/завдань  місцевих політиків, задекларованих у програмах політичних партій, а також проводитимуть моніторинг діяльності регіональних депутатів-мажоритарників. Таким чином, кожна регіональна газета чи журнал отримають можливість публікувати ексклюзивну інформацію, що стосуватиметься політикуму їхньої області чи міста.

«Це допоможе громадянам у різних регіонах України тримати діяльність місцевих політиків під постійним суспільним контролем. Рубрика «Детектор відповідальності» спрямована на аудиторію, яка цікавиться діяльністю обраних депутатів і готова стежити за тим, як вони виконуватимуть свої політичні обіцянки та декларації вже по завершенню виборів», – розповідає керуючий редактор проекту Тарас Фролов.

Нова ініціатива стартуватиме з листопада поточного року з періодичністю 2-3 рази на місяць (залежно від видання), матеріали публікуватимуться на партнерських умовах (безкоштовне розміщення матеріалу).Колектив «Владометру» звертається до редакторів регіональних видань, зацікавлених у подібній співпраці, і просить повідомити про наміри розміщення рубрики «Детектор відповідальності» на сторінках своїх медіа до 10 листопада 2012 р. Подробиці, пропозиції та питання за тел. 067 232 69 23, або e-mail: oleksiv.oksana@gmail.com Оксана Олексів.

Інформаційна допомога – Донецький прес-клуб

Проект Владометр http://vladometr.org виконується за підтримки “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується ІнтерньюзНетворк за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Всі думки та висновки цієї публікації є виключно відповідальністю ГО «Центр UA» та не обов’язково відображають точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.