Університетська спільнота розбудить країну

11.10.2012 | Кількість переглядів: 604

23 серпня цього року, у День національного прапора, стартував проект «Кампус 3.0», що проходить під гаслом «Розбудити країну!». «Цей проект об’єднує університетську спільноту, освічених, молодих та небайдужих людей», – розповіла у прес-клубі регіональний координатор проекту Юлія  Еліна. Завдяки новітнім технологіям, у студентів з усієї України з’явилась можливість особисто поставити запитання політикам.

«Дебати відбуваються раз на тиждень протягом двох годин. Розпочинаються з 10 гострих запитань  журналістів, що модерують дискусію. Після цього слово надають гостям у студії та тим, що знаходяться на зв’язку в регіонах. Тим не менш, вже зараз можна сказати, що цей проект є успішним та має свою аудиторію. Про що свідчить 7000 переглядів на YouTube, а кількість он-лайн переглядів «Кампус 3.0» зросла з 10 000 до 45 000», – акцентувала Юлія Еліна. Гостями в студії вже були лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок, лідер партії «Собор»-Володимир Огризко, від Партії Зелених–Денис Москаль, партії «Удар» -Віталій Кличко, від «Батьківщини» – Микола Томенко та Сергій Тігіпко від Партії Регіонів. «Ми співпрацюємо з «Українською правдою», «Кореспондентом», «Телекритикою», крім того, наші ефіри транслюються на каналі BТV та ТVі.

Головна перевага «Кампусу»  – його незалежність, яка проявляється у тому, що представники регіонів мають змогу вільно ставити запитання, про які політики заздалегідь не були попереджені та не мали можливості підготуватися.  «Ми бачимо, що молодь України активна та небайдужа до майбутнього, зацікавлена в політиці, при тому це не черговий прийом  чи муляж чесності від політиків, а проект свободи слова та думок», – зауважила пані Юлія.

За словами донецького координатора «Кампусу», це проект не одноразовий, який завершиться після виборів. На форумі координаторів, який відбудеться 6-7 жовтня, активісти мають спланувати подальші  дії. Приблизно за тиждень у Донецькому  державному університеті управління відбудеться круглий стіл, де презентують «Кампус 3.0» як громадський рух, орієнтований на студентську молодь.