Українці, які знають про ЧЕСНО, більш схильні до вивчення списків партій

11.10.2012 | Кількість переглядів: 579

За словами регіонального координатора руху у Донецькій області Валентина Краснопьорова , «10 % громадян України знають про рух ЧЕСНО і 26 % чули про нього. Водночас, ті, хто знає про ЧЕСНО, більш схильні до вивчення списків партій: всього 20 % виборців не знайомилися зі списком партії, за яку збираються голосувати; серед тих, хто щось чув про рух – 24 %  не вивчають списки, та серед тих, хто не знає нічого про ЧЕСНО – аж 45 % не цікавляться профайлами кандидатів», – акцентував Валентин, спираючись на результати нещодавнього опитування Фонду «Демократичні ініціативи», під час засідання прес-клубу .

«Ми оцінюємо політиків за шістьма критеріями. В кожному регіоні у нас працюють аналітики, які аналізують кандидатів у 5-6 округах, – пояснив регіональний координатор ЧЕСНО. – Коли ми говоримо про порушення критеріїв, то показуємо відповідне обґрунтування, наприклад, якщо є порушення критерію «корупція», то треба вказати, це робота за сумісництвом, а людина не мала право поєднувати посади, чи вона вкрала частину бюджету, чи рейдерським захопленням відібрала підприємство. Все має бути доказово».

Після 10 жовтня, активісти ЧЕСНО планують інформаційну діяльність: волонтери розповсюджуватимуть листівки по округам, розповідаючи людям правду про їхніх кандидатів.