Удар по режиму Януковича

08.08.2013 | Кількість переглядів: 989

Саме під таким лозунгом у центрі Донецька відкрився музей «Обіцянок Президента». Ініціатором акції є члени Донецької обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Музей налічує 20 експонатів, кожен відображає нереалізованні обіцянки глави держави.

За словами організаторів музею, предвиборча програма Віктора Януковича – не виконується, а такі проблеми, як корупція, тіньовий бізнез, інфляція – не вирішуються. Не оминули пенсійну реформу, яка за словами ударівців тільки погіршила життя пенсіонерів.

Щодо освіти, то недоліками є повернення «блату» при вступі до вишу, ліквідація єдиної кафедри, яка випускала філософів у Східній Україні. Та натяком на ситуацію з державною мовою є експонат під назвоню «Пидручник з азарівського язіка» (за редакцією Проффессора).

Також засновники музею підіймають проблему цензури, яка є парадоксом для незалежної держави. А саме утиски ЗМІ, політичні в’язні та наголошують, що президент відмовляється вільно спілкуватися з журналістами.

Справжньою зіркою музею став експонат, який нікого не залишив байдужим ­­­­­ – золотий унітаз. «Золотий унітаз символізує абсурдне збогачення, яке неможливе ні в одній країні світу. Наш президент обіцяв боротися з корупцією в економіці. Це був його центральний лозунг. Але за три з половиною роки його президентства, матеріальні статки сина гаранта збільшилися приблизно в 17 разів. Ми вважаємо, що це просто обурливо. Цей експонат і є прообразом політики, яку веде наш президент», – зазначив заступник керівника Донецької обласної партії УДАР Денис Каплунов.

Щодо відвідувачів музею, то мешканці та гості Донецка не байдуже зустріли акцію: дехто із захопленням розглядав та фотографував експонати, а дехто поставився до такого незвичайного музею негативно.

«Цікава ідея, я не жалкую, що прийшов подивитися. Але було б весело, якби не було так сумно. Я вважаю, найголовніше, щоб ця акція принесла користь нашим мешканцям», – зазначив мешканець Донецька Станіслав Ярков.

Акція «Музей обіцянок Януковича» триватиме до 10 серпня, в центрі Донецька, біля бібліотеки Крупської.