Стартують інтернет-відеомости між Львовом та Донецьком. Перший — 28 квітня. Тема:«Зайнятість населення і соціальні стандарти: Україна, Росія, країни ЄС»

25.04.2014 | Кількість переглядів: 4 434

Шановні колеги!Запрошуємо Вас долучитися до ініціативи, завдяки якій, ми сподіваємось, Схід та Захід нашої країни стане ближче одне до одного. 28 квітня у Донецьку стартує інформаційно-просвітницький проект, в рамках якого запланова не проведення інтернет-відеомостів між Львовом та Донецьком. Відповідні заходи проходитимуть 1 раз на місяц протягом півроку. Знакові ньюсмейкери, громадські діячі, незалежні експерти збиратимуться на дискусійному майданчику аби висловити своє бачення щодо тих проблем, які турбують мешканців як Східної, так і Західної України. Заходи базуватимуться на зіставленнях: як функціонує європейська, російська та українська економіки (малий та середній бізнес), соціальна сфера (медицина, пенсійна система, освіта тощо) та яку користь має від цього суспільство.

Тема першого обговорення: «Зайнятість населення і соціальні стандарти: Україна, Росія, країни ЄС».

Учасники у Львові:
Михайло Хміль, голова підкомітету з питань заробітної плати, індексації і компенсації грошових доходів населення та колективно-договірного регулювання соціально-трудових відносин Комітету з питань соціальної політики та праці Верховної Ради України, народний депутат.
Юрій Біленко, завідувач кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені І.Франка, кандидат економічних наук, доцент;

Учасники в Донецьку:
Ольга Новікова, доктор економічних наук, професор, завідувач відділу економічних проблем соціальної політики Інституту економіки промисловості НАН України у Донецькій області.
Євген Поляков, експерт з соціальних питань, завідувач планово-економічного відділу Інституту економіки промисловості НАН України у Донецькій області.
Лариса Головащенко, директор рекрутингового агенства.

Організатори заходу: Львівський і Донецький прес-клуби.
Он-лайн інтернет-відеоміст відбудеться у понеділок, 28 квітня 2014 року, о 13.00
за адресою:  Донецьк, пр. Дзержинського, 13, бізнес-центр «Скіф», перший поверх, конференц-зала, Львів, проспект Т. Шевченка, 11, 2 поверх.

Он-лайн трансляцію можна дивитися за такими адресами:
портал «Щоденний Львів» http://dailylviv.com/
сайт Львівського прес-клубу http://pressclub.lviv.ua/index.php?id=10
сайт Донецького прес-клубу http://pclub.dn.ua