Ситуація навколо виборчкомів у Донецькій області погіршилася — КВУ

23.05.2014 | Кількість переглядів: 799

У Донецькій обласній організації Комітету виборців України заявляють про погіршення ситуації навколо виборчих комісій.

Про це розповів представник Донецької облорганізації КВУ Сергій Ткаченко в телефонному включенні в ефірі 5-го каналу.

«На жаль, ситуація погіршується навіть не з кожним днем, а з кожною годиною. Представники так званої Донецької народної республіки здійснили напад на більшу частину окружних виборчих комісій у Донецьку та Макіївці. Вони вилучають техніку, палять передвиборні матеріали», — заявив він.

За слвоами Ткаченко, такі дії можна розцінювати як тиск на членів комісій, люди відмовляються працювати в таких умовах і «це створює серйозну загрозу для голосування».

Він розповів, що велика кількість членів комісій виходять з їхнього складу, в регіоні також є проблеми з передачею виборчої документації.

Відповідаючи на запитання про те, яка ймовірність проведення виборів у Донецькій області, представник місцевого КВУ сказав: «Враховуючи те, що зараз є великі загрози, але ми сподіваємося і робимо все, щоб хоча б частина виборчих дільниць у Донецьку відкрилася. Частина виборчих дільниць не відкриється».

Він запевнив, що і влада, і виборчкоми, і всі учасники виборчого процесу докладають всі зусилля для того, щоб виборці могли реалізовувати своє право на виборах президента.

Як відомо, за інформацією Центральної виборчої комісії, в цілому в четвер вдень у Донецькій і Луганській областях повністю або частково заблоковані 18 комісій з 34, тобто більше половини.

Джерело: Українська правда