Прес-тур на Донеччину для журналістів та громадських діячів із Закарпатської області

11.11.2015 | Кількість переглядів: 886

Донецький прес-клуб запрошує представників медіа та неурядових організацій, волонтерських об’єднань взяти участь у дводенному візиті на Схід та відзначити День Гідності та Свободи разом із громадським активом Донеччини. В програмі перебування на вас очікують наступні цікавинки:

  • відвідування громадського центру допомоги переселенцям, що працює у Костянтинівці; знайомство з їхніми ініціативами та проектами;

  • екскурсія на “Цвинтар комунізму”;

  • візит до Бахмуту;

  • відвідування музею українського села, де зібрані унікальні експонати, яких немає навіть у колекції краєзнавчого музею Донеччини. Серед них медогонка, старовинного зразку, колекція ваг (є прекрасно збережені 1936 року випуску). Окрім екскурсії, на вас чекає майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, яка залишиться в кожного учасника поїздки на згадку від прес-туру;

  • зустріч із представниками товариства Олекси Тихого, дискусія щодо процесу декомунізації на звільнених територіях;

  • відвідування громадської організації “SOS-Краматорськ”;

  • участь у майстер-класі з виготовлення маскувальної амуніції для українських військових — візит до “Краматорських бджілок”;

  • відвідування селища Семенівка, спілкування із родинами, яким волонтери допомагали відбудовувати помешкання після військових дій.

Виїзд з Ужгороду— 18 листопада, 19-го — програма у Києві (поінформуємо трохи згодом). 20 — 21 листопада — перебування на Донеччині.

Просимо усіх бажаючих зареєструватись до 15.00 14 листопада (субота) за телефонами: 050 273 39 85 Світлана та 097 2 90 60 90 Тетяна.

Також, під час візиту є можливість відвідати Мар’їнку — місто “сірої зони”. Охочих просимо терміново акредитуватись (до 12.00, 13 листопада), для узгодження організаційних питань. Кількість місць обмежена — до 6 осіб.

Звертаємо вашу увагу: ми компенсуємо транспортні витрати, забезпечуємо учасників проживанням та харчуванням.

****

Проект “Формування проактивної громадської позиції у мешканців Донеччини та покращення представленості регіону завдяки прес-турам та інформаційно-просвітницькій кампанії у ЗМІ” здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.