Прес-конференція за участю української поетеси Мар’яни Савки

15.04.2013 | Кількість переглядів: 1 475

Шановні колеги! Запрошуємо вас на прес-конференцію за участю української поетеси Мар’яни Савки 17 квітня.

Березень 2013 року ознаменувався важливими для вітчизняної літератури подіями. Українська книга була представлена за кордоном одразу на двох міжнародних ярмарках. В рамках спільного польсько-білорусько-українського проекту «Транзит» на Лейпцизькому міжнародному книжковому ярмарку відбулася презентація збірки оповідань «Мама по скайпу», упорядником якої є Мар’яна Савка (книжка вийшла одночасно українською та німецькою мовами). Наприкінці березня відбувся український книжковий дебют в Італії. На Міжнародній дитячій виставці в Болоньї, що є найголовнішою світовою подією в царині дитячого книговидання, нашу країну на офіційному рівні представили львівське «Видавництво Старого Лева» та київське видавництво «Грані-Т».

Українська книжка не залишається непомітною у світі, проте у себе вдома, в Україні, їй зачасту не приділяють достатньої уваги. Чому так відбувається? Про розвиток національного книговидання та ставлення до вітчизняних авторів в Україні і за кордоном під час прес-конференції, яка відбудеться 17 квітня 2013 (середа) о 13.00 у донецькому клубі-магазині «Птичкин Дом» (бульвар Пушкіна, 12), розкажуть:

-головний редактор «Видавництва Старого Лева», поетеса Мар’яна Савка,
-керівник донецького клубу-магазину «Птичкин Дом» Влада Мартиновська.

Організатором приїзду Мар’яни Савки у Донецьк є клуб-магазин «Птичкин Дом». В рамках візиту поетеси також пройдуть зустрічі з донецькими школярами та презентації її книг для дітей «Чи є в Бабуїна бабуся?» і «Казка про Старого Лева». Дорослу аудиторію зацікавлять новинки видавництва: збірка оповідань про проблеми трудової міграції «Мама по скайпу» та відроджений кулінарний бестселер Дарії Цвєк «Солодке печиво». Відкрита зустріч з Мар’яною Савкою відбудеться у кафе «Шопен-Гоген» о 18.00 (вул. Артема 133б, ТЦ «Форум»).

Детальна інформація щодо візиту у Ольги Голубєвої («Птичкин Дом») 050584 08 49, 062 335 33 15.
Акредитація ЗМІ у Тетяни Строй за тел. 066224 36 55, 096 66 34 6 34 або ел. поштою: office@pclub.dn.ua.