Потрібно рухатися і шукати больові точки режиму

25.12.2013 | Кількість переглядів: 1 772

За словами політичного аналітика Володимира Горбача, головні попередні результати Євромайдану — це делегітимізація президента Януковича. «Він втратив довіру близько 80% населення України. Відповідно, керувати з таким рейтингом, не маючи достатньої кількості грошей на всілякі соціальні підкупи дуже важко, і на штиках «Беркуту» гарант теж довго не всидить. Тому диктатура довго не протриває, тим більше, що Україна не Чечня і не Білорусь, а Російська Федерація тривалий час утримувати та субсидувати просто не зможе. », — певен експерт.

Щодо змін вимог учасників довгострокової акції, В.Горбач зазначив, «що, звісно, вони будуть змінюватися, оскільки від самого початку, на привеликий жаль, вимоги були занадто максималістські, не було збережено їх логіки та послідовності. Як тільки майдан зможе кристалізуватись і структурно самоорганізуватись, у нього виникне і трошки інша ієрархія вимог та їх послідовність», — роз’яснив аналітик.

На завершення В.Горбач зазаначив:  »Якщо владою зараз обрано тактика ігнорування майдану і його маргіналізаці, то я думаю, що сенсу стояти до березня табором у центрі столиці немає. Потрібно рухатися і шукати больові точки режиму там, де вони є. Бо вони вже звикли до Майдану і роблять вигляд, що воно їх не турбує. Тому після Нового року потрібно шукати нові методи та інструменти боротьби».