Посольство США в Україні запровадило нову форму візової анкети

14.02.2011 | Кількість переглядів: 712

Про це повідомила на прес-конференції в Донецькому прес-клубі віце-консул Посольства США в Україні Елісон Ханна. Тепер апліканти, тобто здобувачі віз, що мають доступ до Інтернету, зможуть зайти на офіційний сайт Посольства США в Україні та заповнити нову електронну анкету. За словами віце-консула, ці нововведення спрощують процедуру отримання віз (електронна форма замінить три паперових), і стане обов’язковою для всіх шукачів неімміграційних віз, тобто туристичних, студентських, для учасників обмінів, бізнес-віз та віз для дипломатів.

«Переваги нової електронної форми також у тому, що заповнена анкета дозволяє бажаючим отримати візу зберегти свої дані в комп’ютері, щоб у майбутньому, при наступному отриманні візи, мати можливість не заповнювати наново анкету», – зазначила Елісон Ханна.

Віце-консул Посольства США в Україні Елісон Ханна під час конференції

Віце-консул Посольства США в Україні Елісон Ханна під час конференції

Вона додала, що в новій анкеті з’явилася і нова функція для тих, хто отримує візу у складі сім’ї або групи. «Достатньо ввести загальну інформацію лише один раз. Її не потрібно дублювати для кожного прохача візи, як це було раніше», – уточнила Е. Ханна.

Вона також звернула увагу на те, що сама процедура отримання візи не змінювалася – як і раніше потрібно телефонувати до кол-центру Посольства, домовлятися про дату співбесіди, заповнювати анкету (мінімум за два дні до призначеної дати).

За словами віце-консула, нову форму потрібно заповнювати англійською мовою. Однак для зручності громадян, які не володіють англійською мовою, при наведенні комп’ютерної мишки на англійський напис український переклад з’являється автоматично. Експерт також закликала охочих отримати американську візу не довіряти інформації будь-яких Інтернет-сайтів. «Єдиний сайт, що надає достовірну інформацію про умови отримання віз, це офіційний сайт Посольства США в Україні», – акцентувала Ханна.

На останок, віце-консул також зазначила, що, незважаючи на зміни у порядку подачі анкети для отримання візи, вартість самої візи не змінилася і становить 131 долар США.