Політична корупція є основою корупційної системи – вважає нардеп Віктор Чумак

31.05.2017 | Кількість переглядів: 196

«Система, яка на сьогодні збудована в Україні, це олігархічна модель з політичними надбудовами  ЗМІ. Вона дає картинку громадянам України, що в принципі все добре, держава є: от вам політичні партії, от вам економіка, засоби масової інформації. Та все це побудовано тільки заради одного — щоб декілька людей в країні отримували надприбуток», — розповів в ході свого візиту до Маріуполя народний депутат України Віктор Чумак.

За його словами, на місцевому рівні відбувається приблизно теж саме.  «Ми були величезними фантастами, навіть романтиками, коли у 2014 році, думали, що змінюючи законодавче поле, змінюючи інституції, можна в принципі подолати системну корупцію в Україні», — розчаровано зазначив Віктор Чумак.

«Законодавче поле щодо протидії та запобігання корупції поміняли, яке, до речі, є одним із кращих в світі, ми побудували навіть дві супер-інституції НАЗК і НАБУ, які мають функції та повноваження здійсювати антикорупційну революцію. На жаль, є величезна проблема — нема політичноі волі керівництва держави.  І хоча дуже багато говориться про боротьбу з корупцією, ми всі відчуваємо, що «щось іде не так», відповідно, відчуття глобальних змін нема», — підсумував нардеп.

Читати також:

Заступник голови парламентського Комітету з питань запобігання і протидії корупції Віктор Чумак зустрінеться з журналістами Маріуполя

Завтра, 30 травня 2017 р., о 14.30 в Маріуполі відбудеться прес-конференція народного депутата України, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Віктора Чумака, під час якої обговорюватимуться причини, наслідки та шляхи подолання  корупції на центральному та місцевому рівнях. Захід відбудеться за адресою: проспект Миру, б. 46, кімната 2 (кризовий медіа-центр). …