Онлайн відеоміст Краматорcьк-Львів «Вплив епідемії Covid-19 на суспільство»

25.09.2020 | Кількість переглядів: 3 154

Шановні журналісти та журналістки!

Запрошуємо вас взяти участь в онлайн відеомості між Краматорськом та Львовом на тему: «Вплив епідемії Covid-19 на суспільство», який відбудеться в Краматорському АКМЦ 29 вересня 2020 року (вівторок) о 12 годині (вул. Марата, 1)

Ініціатор заходу — Центр експертних досліджень «Тема» (Львів), організаційний та інформаційний партнер — Донецький прес-клуб і Краматорський АКМЦ.

Питання до обговорення:

1)        Які особливості протікання епідемії в регіоні? Що найбільше впливає на статистику?

2)        Як карантинні заходи позначилися на економіці регіону, вплинули на малий та  середній бізнес, на доходи населення в цілому?

3) Влив пандемії на діяльність закладів освіти: які основні наслідки для школярів (студентів), педагогів, батьків? Чи зроблено щось для покращення умов при дистанційній формі навчання?

4) Які рішення можуть пом’якшити вплив пандемії COVID19 на мешканців Донеччини?

До обговорення будуть запрошені:

У Львові:

Андрій Голдун, т.в.о. заступника директора Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА,

Роман Зафійовський, представник ГО «Комітет Підприємців Львівщини»

Оксана Росипська, директор початкової школи «Малюк» Львівської міської ради

У Краматорську:

- Олександр Педенко, заступник начальника управління — начальник відділу стратегічного розвитку департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації;

- Олег Бедзай, директор Центру розвитку малого та середнього підприємництва Донецької Торгово-промислової палати;

- Оксана Гранкіна, заступниця директора Краматорського економіко-гуманітарного ліцею № 8 імені Василя Стуса;

Обговорення відбуватиметься в рамках проєкту «Проведення відеомостів між Львівською та Донецькою областями із обговорення найважливіших проблем наших регіонів», який підтримано у конкурсі обмінів між засобами масової інформації Львівської, Луганської і Донецької областей за Програмою підтримки міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом».

У зв’язку з посиленням карантинних заходів кількість присутніх обмежена. Просимо зареєструватися до  12.00 понеділка, 28 вересня 2020 року, у Краматорському АКМЦ за тел. 067 5037918.