Олег Рибачук: «Коли громада активна, політики змінюються»

11.10.2012 | Кількість переглядів: 598

«Партія регіонів включила у свій список найгірших кандидатів, у яких оцінка «-6», – про це розповів співзасновник ініціативи ЧЕСНО Олег Рибачук під час прес-конференції на Донеччині. – «Тобто ті, хто не ходив на роботу, вони  всі знову опинилися у списку. Але партії влади, що формуються номенклатурно й ідуть шляхом повного ігнору, як нинішня,  закінчують швидко і потім стають маргіналами» –  зауважив громадський діяч і назвав нинішні вибори найбездарнішими, найпримітівнішими, найнуднішими і найбільш маніпулятивними за всю історію країни.

Стосовно планів -«У нас буде свій  кореспондент у парламенті, і з першої сесії ми будемо слідкувати за відповідністю обіцянок, які проголошували політики, до реалій.  На мою думку, по легітимності майбутня ВР буде найслабкішою, в першу чергу тому, що опозиція знаходиться у тюрмах», – поділився О.Рибачук.

«…Політики мають розуміти, що свого Межигір’я у них вже не буде. Тих умов, коли вершина влади була практично безконтрольною, вже не буде.  Ті часи пройшли», – сказав Рибачук. За його прогнозом, вибори 2012 – останній недолугий забіг, в якому є суміш адмінресурсу, квазіопозиції та повна невідповідність очікуванням виборців. Проте, на думку ідеолога ЧЕСНО, в Україні і сьогодні єбагато цікавих молодих політиків, які повністю відповідають критеріям доброчесності, але вони не потрібні ні владі, ні опозиції… Також, не менш важливим є  усвідомлення людей про те, що вони платять податки, і відповідно – утримують владу. «Коли громада активна, політики змінюються», -підкреслив  Рибачукі запевнив, що реакція на суспільні настрої в майбутньому парламенті буде іншою.