ОБСЄ запрошує журналістів, що працюють на Донбасі, до обговорення викликів в сфері безпеки та професійної етики в часи конфлікту

12.06.2015 | Кількість переглядів: 804
Шановні колеги!

На прохання організаторів події, запрошуємо вас до перегляду дебатів «Безпека журналістів, свобода і плюралізм ЗМІ в часи конфлікту» в онлайн режимі, обговорити підняті в ході Конференції питання та зробити свій внесок у дискусію на міжнародному рівні. Захід відбудеться у Відні, але регіональні журналісти можуть приїхати до Слов’янська та долучитися до цієї події. Детальнішу програму заходу «Діалог в Слов’янську: робота ЗМІ в часи конфлікту» буде надано на запит від журналістів, які бажають взяти участь. Захід у Слов’янську розпочнеться в понеділок 15 червня о 9:30 і триватиме до 16:00 16 червня 2015 року. Про своє бажання взяти участь слід повідомити електронною поштою andrii.dziubenko@osce.org до 16:00 в п’ятницю 12 червня 2015 р. В разі потреби, Координатор проектів надаватиме зареєстрованим учасникам з інших міст проживання та відшкодовуватиме витрати на проїзд.

Деталі:

В той час, як Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ проводить у Відні Конференцію «Безпека журналістів, свобода і плюралізм ЗМІ в часи конфлікту», Координатор проектів ОБСЄ в Україні запрошує репортерів, що працюють на Донбасі приєднатися до перегляду дебатів онлайн в Слов’янську, обговорити підняті в ході Конференції питання та зробити свій внесок у дискусію на міжнародному рівні.

Під час дводенної події, слідкуючи за перебігом дебатів щодо етичних та безпекових викликів, проблематики протидії пропаганді війни та ненависті, місцеві працівники ЗМІ Донбасу зможуть дізнатися більше про механізми захисту свободи ЗМІ, що існують в ОБСЄ, про сутність і зміст обговорення цих тем в рамках Організації.

Разом з тим, учасникам події у Слов’янську буде надана можливість поінформувати про потреби та проблематику своєї діяльності міжнародну аудиторію завдяки включенню через веб-конференцію з Віднем під час спеціальної сесії «Координатор проектів ОБСЄ та неурядові медійні організації: спільні зусилля у просуванні відповідального висвітлення конфлікту та безпеки працівників ЗМІ в Україні». Також вони зможуть обговорити та розробити свій внесок до рекомендацій державам – учасницям ОБСЄ, які готуватимуться за підсумками Конференції.

Детальнішу програму заходу «Діалог в Слов’янську: робота ЗМІ в часи конфлікту» буде надано на запит від журналістів, які бажають взяти участь. Захід у Слов’янську розпочнеться в понеділок 15 червня о 9:30 і триватиме до 16:00 16 червня 2015 року. Про своє бажання взяти участь слід повідомити електронною поштою andrii.dziubenko@osce.org до 16:00 в п’ятницю 11 червня 2015р. В разі потреби, Координатор проектів надаватиме зареєстрованим учасникам з інших міст проживання та відшкодовуватиме витрати на проїзд.

Більше деталей про подію можна дізнатися у Андрія Дзюбенка, тел. +380506767734. Детальна інформація про Конференцію у Відні розташована тут http://www.osce.org/fom/151466.

Читати також:

УСЛЫШЬТЕ НАС, АТО! Заключенные хотят защищать свою страну

Ранее в СМИ появилась информация о том, что представители центра ресоциализации заключенных «Листопад» направили  президенту Украины письмо-предложение пополнять ряды украинской армии за счет заключенным. Какие доводы  в пользу создания добровольческого подразделения, укомплектованного добровольцами-заключенными, привели представители Центра в обращении к гаранту? Где гарантия того, что вчерашние «зэки», получив в руки боевое оружие, используют его по назначению? …