Наступного тижня Україна приєднається до всесвітнього свята новаторів та засновників робочих місць

08.09.2012 | Кількість переглядів: 632

З 12 до 18 листопада у нашій країні відбудеться Глобальний тиждень підприємництва/ Global Entrepreneurship Week (GEW). Це свято «підприємництва» надихає людей у всьому світі вивчати потенціал щодо бізнес новаторства. У 2006 році завдяки підтримці колишнього прем’єр-міністра Великобританії Гордона Брауна захід вперше стартував у Великобританії. З того часу у ньому беруть участь президенти та прем’єр-міністри усіх континентів, а також інші офіційні особи. З 2007 року Тиждень проводиться у США, а з 2008-го – акція набула міжнародного характеру. На сьогодні глобальна підприємницька ініціатива охоплює 125 країн світу. Конкурси, бізнес-змагання, програми підтримки МСБ, інформаційно-тренінгові заходи для початківців, клубні бізнес-зустрічі, масштабні конференції, підключення до GEW у якості учасників потенційних партнерів та інвесторів – ось далеко не повний перелік можливостей, які відкриває Глобальний тиждень.

В Україні національним координатором заходу і хостом національної платформи GEW (http://ua.unleashingideas.org/) виступає Асоціація аналітичних громадських організацій «Соціально-економічні стратегії та партнерства» (Асоціація СЕСП). З 7 липня до 28 вересня поточного року Асоціація СЕСП проводила дослідження стану підприємництва в Україні. Воно було частиною міжнародного опитування, ініційованого Фондом Кауффмана. Акумульовані результати дослідження презентуватимуть саме під час триденного підприємницького форуму, що організує Асоціація у рамках GEW.

Завершить Тиждень в Україні спільна інформаційна кампанія Асоціації СЕСП та Донецького прес-клубу для регіональних та національних ЗМІ. Слідкуйте за оновленням інформації на офіційному сайті Асоціаці (http://sesp.org.ua) та прес-клубу (http://pclub.dn.ua)

А також у Фейсбуці:  група  http://www.facebook.com/groups/sespgroup/ та візитка Асоціації СЕСП:http://www.facebook.com/SESP.org.ua.