Коли донецькі водії побачать пішоходів з вадами зору?

11.11.2013 | Кількість переглядів: 957

Для людей з інвалідністю по зору іноді коротка прогулянка або шлях до найближчого торгівельного центру чи ринку стає небезпечним атракціоном, в якому такий пішохід може що найменше забруднити свій одяг, а інколи – навіть своє життя. Саме тому громадська спілка «Сучасний погляд», вирішила привернути увагу водіїв до таких учасників дорожнього руху. Представники цього об’єднання 13 листопада — у Міжнародний день сліпих — проводять акцію «Життя – це рух» , яка буде проходити у низці регіонів України. У Донецьку захід розпочнеться о 10.00, місце проведення — на Театральній площі біля театру опери та балету ім. Солов’яненка (перехрестя пр. Театрального та вул. Артема).

«Звичайно, ми не можемо звернутися до всіх водіїв України, більше того, ми не ставимо собі за мету охопити якусь значну частину таких водіїв, але маємо сподівання, що за допомогою засобів масової інформації, суспільним резонансом зможемо покращити ситуацію на шляхах нашої держави та зробити її безпечнішою для пішоходів з інвалідністю по зору», — певні ініціатори акції.

Контактна особа для додаткової інформації: — Саєвич Лариса, віце-президент ГС ЛООВЗ «Сучасний погляд», голова правління ДООО «Фонд социальной поддержки инвалидов и людей с проблемами зрения Героя Украины В. Смирнова.

Телефон пані Лариси: 050 328 4572, 297-80-91.