У Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум

» Повернутися до заходів
Ця подія пройшла
Донбас Медіа Форум

Громадська організація «Донецький інститут інформації», Міжнародна громадська організація «Інститут демократії ім. Пилипа Орлика» та громадська організація «Донецький прес-клуб» організовують другий Донбас Медіа Форум, який відбудеться 9 – 12 червня 2016 року в Маріуполі.

Тема цьогорічного заходу: «Журналістика в кризових регіонах під час змін».

Під час медіа форуму обговорюватимуться шляхи подолання інформаційної блокади на окупованих та звільнених територіях Донецької та Луганської областей; способи протистояння дезінформації та пропаганді; пошуки рецептів виживання для локальних медіа, відбудеться обмін кращими практиками, а також вивчатиметься досвід роботи журналістів в конфліктно-чутливих умовах.

В результаті роботи планується виробити Резолюцію про ситуацію зі свободою слова на Донбасі. До участі у форумі запрошуються редактори, журналісти, керівники рекламних відділів; медіаексперти, представники медіаорганізацій, а також співробітники інформаційних служб органів державної влади та місцевого самоврядування, представники міжнародних організацій і медіа.

Форум відбуватиметься за партнерської підтримки European External Action Service, Internews Networks, USAID та Посольства Британії.

Реєстрація на Форум триватиме до 13 травня 2016 р. (включно) – реєстація за посиланням http://goo.gl/forms/ZHWkEALq1d. До 20 травня 2016 р. оргкомітет має письмово підтвердити вашу участь у заході. З проектом програми можна ознайомитися на сайті заходу http://donbassmediaforum.blogspot.com

УВАГА!

Оргкомітет планує організовану доставку учасників з північних районів Донеччини та Луганщини комфортабельними автобусами до місця проведення заходу. Учасники, які їхатимуть з Києва, мають запланувати подорож поїздом Київ – Бердянськ, а вже з Бердянська так само вас доставлять до Маріуполя автобусами, які ми організуємо. 9 червня – день заїзду, 12 червня – день виїзду.

Отже, щоб ми могли якнайкраще організувати процес доставки та розміщення учасників, просимо не зволікати з реєстрацією і якомога скоріше визначитися щодо участі у медіа форумі.

Особам, яким буде підтверджено участь у Донбас Медіа Форумі, компенсуються витрати на проїзд, а також забезпечено проживання та харчування.

Питання та пропозиції можна надсилати на адресу dmf@dii.dn.ua, або звернутися до Катерини Жемчужникової, координатора проекту, тел. 066 270 1713.