Публічна дискусія «Інтеграція українських підприємств до європейських ринків: регіональний контекст»

» Повернутися до заходів
Ця подія пройшла

ГО «Донецький молодіжний дебатний центр» запрошує вас до участі у публічній дискусії «Інтеграція українських підприємств до європейських ринків: регіональний контекст».

Захід відбудеться 2 червня (п’ятниця) 2017 р. в Антикризовому медіа центрі (адреса: м. Краматорськ, вул. Марата, 1) з 11.30 до 14 години (початок реєстрації о 10.45).

 Питання до обговорення:

- загальна картина: скільки великих та малих підприємств Донецької області на сьогодні працює на європейський ринок? Наскільки вони успішні? З якими найголовнішими проблемами доводиться стикатися?

- які перспективи у донецького бізнесу в підкорюванні європейських ринків, залученні інвесторів та партнерів у зв’язку з проведенням АТО?

- чи відбувається перепрофілювання великих промислових підприємств Донеччини? Які основні проблеми виникають у цьому процесі?

- наскільки складно українському підприємству відкрити філіал в країнах – членах ЄС?

- чи можуть «вижити» на європейських ринках товари/послуги, які пропонує малий та середній бізнес?

- що необхідно змінити у процедурах стандартизації, сертифікації товарів, встановлення екологічних норм тощо?

- чи існують проблеми з перебуванням громадян України, які здійснюють підприємницьку діяльність, на території країн ЄС?

- що думають експерти та представники великого і малого бізнесу про умови роботи в рамках Зони вільної торгівлі?

У заході візьмуть участь :

-       радник міністра економічного розвитку і торгівлі, старший проектний менеджер Офісу реформ КМУ Дмитро Романович;

-       заступник виконавчого директора МФ «Відродження», голова правління Українського центру європейської політики Тарас Качка;

-       незалежний експерт у сфері технічного регулювання Дмитро Луценко;

-       директор департамента зовнішньо-економічної діяльності Донецької Торгово-промислової палати Валерій Перепелиця;

-       в.о. директора департамента розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу Донецької облдержадміністрації Олександр Дзигим (на узгодженні);

-       начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності департамента інвестиційно-інноваційного розвитку та зовнішніх відносин Донецької облдержадміністрації Олена Рясна;

-       заступник директора департамента розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації Олександр Рищенко,

-       начальник відділу з розвитку підприємницької діяльності та регуляторної політики департамента економіки Донецької облдержадміністрації Світлана  Карагодова,

- директор ТОВ  НВП «ES Полімер» Олександр Уколов, м. Бахмут,

а також спеціалісти відділів економіки міських та районних рад, представники бізнесу і журналісти (перелік учасників від підприємств буде оновлюватися на сайті pclub.dn.ua).

Дискусія відбуватиметься в рамках проекту «Просування проєвропейських реформ в Донецькій та Луганській областях» за підтримки Інституту економічних досліджень та політичних консультацій і Європейської правди “Просування реформ в регіони” при сприянні Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).

Інформаційні партнери – Донецький прес-клуб та Краматорський антикризовий медіа центр.

Просимо реєструватися на захід у Світлани Агаджанян, координатора прес-клубу, до 16.00 четверга, 1 червня 2017 р. за телефонами: 093 099 4321 або 050 27 33 985, а також пишіть на пошту: debate@cent.dn.ua.

Запрошуємо всіх зацікавлених!