Екологічний вибух або хто і як змінюватиме екологічну ситуацію на Донеччині?

24.04.2012 | Кількість переглядів: 638

Традиційно, з приходом весни екологічні активісти розпочинають бурхливу діяльність з метою збереження природи – від суботників та висадки дерев до спроб змінити мислення донеччан в більш екологічний бік. Символічним поштовхом до дій стає всесвітній День Землі,  одна із дат святкування – 22 квітня, у день весняного рівнодення. Взагалі, День Землі – збірна назва, яку використовують щодо різних заходів навесні, які присвячені екологічним питанням. Найближчим часом, донеччани зможуть долучитися до низки акцій.

25 квітня о 13:00 в літературно-музичній вітальні бібліотеки для юнацтва відбудеться творчий вечір «День Народження Землі». Свої творчі роботи з екологічної тематики представлять учні донецьких шкіл і центрів дитячої та юнацької творчості. Також у заході візьмуть участь представники найяскравіших екологічних рухів, ініціатив та об’єднань Донецька: «Екофан», «Зробимо Україну чистою!», спільнота велосипедистів Донецька, захисники безпритульних тварин та інші активісти. Додаткова інформація за тел.: 095 550 79 86 Ольга Медведєва.
28 квітня о 9:00 під стінами облдержадміністрації стартує друга всеукраїнська акція на захист безпритульних тварин «Fair Play – 2». Додаткова інформація за тел.: 050 973 95 39 Яна Новохатько.
28 квітня об 11:00 розпочнеться всеукраїнське прибирання ініціативи «Зробимо Україну чистою!» в межах всесвітнього руху «Let`s do it!». Ініціатива спрямована на зміну свідомості громадян щодо необхідності не стільки прибирати, скільки не смітити. У Донецьку акція відбуватиметься параллельно у двох місцях: 1) Набережна ріки Кальміус (від. Пр. Дзержинського до пр. Ілліча); 2) «Галявина казок» (між стадіоном «Донбас Арена» та дитячою залізницею). Додаткова інформація за тел.: 066 270 17 13 Катерина Жемчужникова http://letsdoit.org.ua
5 травня на териконі біля АС Червоногвардійки відбудеться всесвітній флеш-моб «Connection the dots», спрямований на необхідність виправлення тих кліматичних наслідків, які на планеті створила людина. А 24 травня донецькі екофани розроблять та засадять квітами велику тематичну екологічно-футбольну клумбу до Євро-2012. Додаткова інформація за тел.: 050 789 99 02 Ірина Гамбарян.
Весняна активізація екологічних заходів має на меті спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля. Приєднуйтесь!