А як ви ставитесь до переробки та утилізації небезпечних відходів? (ОПИТУВАННЯ)

14.02.2012 | Кількість переглядів: 800

Продовжуючи розробку екологічної тематики Донецький прес-клуб звертається до вас із пропозицією взяти участь у міні-опитуванні. Нас цікавить ваше ставлення до окремого збору та здавання на переробку чи утилізацію небезпечних відходів (таких, як: відпрацьована побутова техніка, люмінесцентні лампи, батарейки тощо). Опитування триватиме до 29 лютого 2012 року, а після цього результати будуть оприлюднені на нашому сайті.

Проголосувати за прийнятний вам варіант або висловити свою думку можна у коментарях на сторінках Донецького прес-клубу в соціальних мережах:

Опитування у Вконтакті: http://vk.com/wall118161117_43
Опитування у Фейсбуці: https://www.facebook.com/questions/297578973630701

Якщо у вас немає особистої сторінки в соціальних мережах, ви можете долучитися до опитування, залишивши свій варіант відповіді в коментарях під цією статтею.

Опитування

Ваше ставлення до окремого збору та здавання на переробку/утилізацію небезпечних відходів (відпрацьована побутова техніка, люмінесцентні лампи, батарейки тощо):

  • Я здаватиму таке сміття, сплачуючи необхідну суму (комерційні пункти).
  • Я буду здавати таке сміття, тільки якщо мені за це платитимуть.
  • Я буду здавати таке сміття, тільки коли зможу придбати новий відповідний товар зі знижкою.
  • Я зберігаю таке сміття вдома до відкриття пунктів прийому, де ці відходи можна здати безкоштовно.
  • Я готовий здавати таке сміття безкоштовно, якщо в моєму районі існуватиме хоча б один пункт прийому.
  • Я готовий здавати таке сміття безкоштовно, тільки за умови, що пункт прийому буде розташований поруч із моєю оселею.
  • Я завжди таке сміття викидатиму на смітник, бо так простіше й мені байдуже щодо екологічної ситуації.
  • Свої варіанти відповідей залишайте у коментарях.

Читати також:

Чи існують шляхи подолання проблеми з переробкою небезпечного сміття? Що з цього приводу думають представники влади та підприємств з утилізації?

На Донеччині є одне з найпотужніших підприємств України з переробки люмінесцентних ламп «Микитртуть». Щодо батарейок, то, за словами начальника відділу відходів Державної екологічної інспекції у Донецькій області Костянтина Свєтова, у нас таких підприємств немає.

Яким чином можна утилізувати батарейки та люмінесцентні лампи на Донеччині? Чи мають громадяни можливість бути екологічно свідомими?

З моніторингу мережі Інтернет щодо вартості послуг з прийому люмінесцентних ламп на Донеччині можна підрахувати, що здати на переробку до 10 ртутних ламп підприємству коштуватиме близько 300 гривень

Отношение власти и эко-активистов к утилизации батареек (АУДИО)

Во время заседания Донецкого пресс-клуба, где поднимались вопросы утилизации люминесцентных ламп и батареек, экологические активисты и представители местной власти проявили разное отношение к этой проблеме