28 жовтня у Донецьку традиційно працюватиме незалежний громадський прес-центр

06.10.2012 | Кількість переглядів: 773

У день виборів  Комітет виборців відкриє незалежний громадський прес-центр «Вибори-2012» (НГПЦ). Про це повідомив на круглому столі в Донецькому прес-клубі голова ДОО ВГО КВУ Сергій Ткаченко. «НГПЦ  розташується у готелі «Рамада» і працюватиме протягом дня. Ми запрошуємо журналістів, міжнародних спостерігачів, представників громадських організацій відвідати заходи прес-центру, – сказав він. –  Раз у дві-три години відбуватиметься брифінг за участю представників органів влади, внутрішніх справ. Після закриття виборчих дільниць ми плануємо запросити всіх суб’єктів виборчого процесу, щоб вони надали свої коментарі».

Сергій також проінформував журналістів про кампанії просвіти виборців – традиційну форму роботи організації.  Так, 7 жовтня дільничні виборчі комісії отримають попередні списки виборців, а з 8 числа ці списки будуть доступні для загального ознайомлення. До 12 жовтня всі виборці мають одержати запрошення на вибори, в якому зазначені П.І.Б. виборця, а також  адреса та телефон виборчої дільниці. Тому, за попередніми планами, КВУ планує провести 9 жовтня прес-конференцію, під час якої «ми хочемо привернути увагу до цього процесу, щоб запустити процедуру перевірки людей у списках, тому що на це відводиться приблизно два тижні, – пояснив С.Ткаченко. – За п’ять днів до голосування процедура перевірки попередніх списків завершиться».

В рамках просвітницької кампанії  в  КВУ підготували друковану інформаційну продукцію з телефоном «гарячої лінії»   050 470 08 00, на якій можна отримати консультацію з питань, пов’язаних з виборами, повідомити про свої спостереження про порушення. «Також ми провели шість веб-конференцій, які можна подивитися всім бажаючим. Там інформація, яка стосується процедури голосування, перевірки себе у списках, заповнення бюлетенів. Вони викладені на каналі You-Тооbe», – підсумував Сергій Ткаченко.